Pojištění Zvířat
Pojištění pro psa, kočku a další domácí miláčkyInformace o pojištění zvířat

Dobrý den, rozhodl jsem se vytvořit novou informační stránku pojednávající o pojištění zvířat. Co takové pojištění zahrnuje, pro jaká zvířata je vhodné ho zajistit a jestli se nám vůbec vyplatí?

Účelem pojištění zvířat je pokrýt výdaje potřebné na operace a s tím spojené léčení. Pokud máte svého domácího mazlíčka rádi, můžete mu dopřát i velmi nákladnou zdravotní péči. Částky za zdravotní operace domácích zvířat se mohou vyšplhat i na desítky tisíc korun, proto může být vhodné přemýšlet o pojištění zvířat. Pojištění kočky a pojištění psa se nemusí nutně lišit velikostí zvířete, ale někdy se stává že zákrok je i dražší u menších zvířat.

U pojištění zvířat se můžeme také setkat s termínem pojištění veterinární péče, protože o to vlastně jde a je náplní tohoto druhu pojištění. Můžete si také zvolit doplňková připojištění pro případ úhynu zvířete a také pro případ že zvíře způsobí nějakou škodu – připojištění odpovědnosti za škodu.

Na co se pojištění koček a psů – pojištění zvířat vztahuje?

  • Vyšetření a ambulantní ošetření u veterináře
  • Hospitalizace a uspání
  • Chirurgický zákrok i včetně implantátů
  • Ubytování mazlíčka v průběhu hospitalizace majitele

Na internetu existují i různé porovnávače nabídek pojišťoven. Já bych doporučil srovnání pojištění zvířat na stránce Pojisteni.cz - pojištění zvířat.
 

Tags: , , , , ,

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply